Gofry

Gofr – rodzaj pulchnego lub chrupkiego wafla robionego w gofrownicy, gdzie nadawany jest mu charakterystyczny kształt – zazwyczaj jest to prostokąt lub kwadrat z kratownicą, rzadziej serduszka ułożone w kwiatek. Podaje się je najczęściej z bitą śmietaną i owocami, a także z dżemem lub z lodami.

Ciasto na gofry przygotowuje się przez wymieszanie mąki, cukru, soli, stopionego masła lub oleju, żółtek jaj i mleka, a następnie ubitych białek jaj. Specyficzną odmianą gofrów są gofry belgijskie, spopularyzowane w 2 połowie XX w.

 

Order Now

Best Seller

Ciasta i ciastka

Nasza oferta  zmienia się w zależności od pory roku, a w witrynie  znajdziecie Państwo zawsze co najmniej 8-12 różnych rodzajów naszych indywidualnych ciastek. Stawiamy na niezapomniany smak, oraz na piękny wygląd.

W naszej ofercie znajdziecie zarówno  klasyczne połączenia smakowe jak  i te bardziej niestandardowe – nawiązujące  do smaków orientalnych takie są słodkości powstające z wykorzystaniem imbiru, limonki, mango czy japońskiej zielonej herbaty. Dzięki takiemu podejściu nasze ciastka zadowolą nawet największych  smakoszy.

Order Now

Best Seller

Kanapki

Specjalnie dla Was przygotowujemy na miejscu kanapki, sałatki, tortille z świeżych pachnących składników.

Doskonała propozycja na szybkie śniadanie do pracy, szkoły czy na piknik. Kiedy jesteśmy zaspani i śpieszymy się do pracy czy szkoły ciężko zdobyć się na kreatywności zaserwować sobie i rodzinie wykwintne śniadanie. Nic nie szkodzi, my przygotujemy je dla Ciebie.

W naszej ofercie oprócz kanapek znajdziesz sałatki, tortille, jogurty, soki owocowe i warzywne.

Order Now

Best Seller